O nas

Bar For Love powstał z pasji do drinków. Jesteśmy zespołem barmanów z wieloletnim doświadczeniem, a w życiu prywatnym przyjaciółmi.

Będąc gośćmi wesel chcieliśmy czegoś więcej niż tradycyjne toasty kieliszkami i podstawowe drinki, które musieliśmy sami sobie robić. Brakowało nam możliwości wypicia drinków znanych z wieczornych wypadów na miasto przyrządzonych przez profesjonalnego barmana. Wiemy, że nie jesteśmy jedynymi ludźmi mającymi oczekiwania większe niż minimum, dlatego postanowiliśmy wykorzystać nasze umiejętności do zapewnienia Tobie i Twoim gościom wypicia eleganckich koktajli na najważniejszych wydarzeniach w życiu.

Tak powstał Bar For Love!

Nasz zespół

Piotr

Założyciel i główny barman.
Doświadczenie i liczne kursy barmańskie dają gwarancję, że jego drinki zawsze będą smaczne i elegancko przystrojone.
Pozytywne podejście do życia, otwartość i poczucie humoru sprawiają, że od pierwszej rozmowy poczujesz jakbyście znali się od zawsze!

Asia

Prawa ręka szefa.
Uśmiechnięta poliglotka, włada świetnie językiem angielskim, czeskim, słowackim i oczywiście polskim. Zagwarantuje Wam niezapomniane odczucia smakowe i na pewno się z nią dogadacie!

Jagoda

Miłośniczka drinków i kawy.
Wieloletni menager kawiarni na Warszawskiej Woli, nasz główny grafik, najlepsza baristka w zespole i wiecznie uśmiechnięta barmanka. Z pewnością zapewni Wam niezapomniane doświadczenia smakowe oraz na 100% zaproponuje drinka z wplecioną nutą kawy!

Patryk

Doświadczenie zdobywał pod naszymi skrzydłami, aż stał się samodzielnym barmanem. Jego urok osobisty, nieszablonowe podejście do drinków oraz niebywałe wyczucie smaku z pewnością zachwycą każdego gościa!

Hubert

Urodzony barman, człowiek orkiestra. Miłośnik klasycznych koktajli. Z pewnością zabawi rozmową i zachwyci jakością swoich drinków!

Szymon

Najtwardszy barman w ekipie!
W piątek zrobi robotę na Mazurach, a już następnego dnia w sobotę obsłuży wesele na Dolnym Śląsku.